Cam Balkonda Yeni Devir! Ege Cam Balkon...

Biz Kimiz ?

Özyıldız Yapı , Türkiye’nin en güvenilir markası olma hedefi ile satış sonrası memnuniyeti inşa etme yolunda, en kaliteli ve uluslararası spesifikasyonlara uygun ürünleri ile tüketicilerine, dert değil keyif sunma prensibini şirket olarak şiar edinmiştir.

Projelerimiz
Projelerimize Göz Atın

Özyıldız Yapı bir çok alanda sunduğu hizmet ve projeleri güncel olarak sizlerle paylaşmaktadır. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için iletişime geçin.

Hizmetler
Hizmetler

ÖZYILDIZ YAPI DA SUNULAN HİZMETLER

GENİŞLİK AYARI

Yan profiller ayar imkanı sağlar dolayısıyla 90 derecelik açıyı sağlamayan köşelerde bile doğrudan montaj yapılabilir

YÜZEY TEMİZLİĞİ

Cam panelleri bir yüze toplandığı için panellerin her iki yüzeyinin temizliği kolaydır. Temizlik problemi yoktur .

TAŞIYICI SİSTEM

Her kanatta, iki noktada, 4 taşıyıcı tekerlek bulunur. Tekerlekler sayesinde paneller açılı uygulamalarda daha iyi bir akış ve sürebilme imkanı sağlanır

CAM PANELLER

Cam panellerin istenildiğinde tamamen toplanabilmesi, mekanları camlamadan önce ki haline getirir

ŞEFFAF PROFİL 

Cam panellerin birleşim yerlerini kapatan şeffaf profil görsel bütünlüğü bozmaz

YÜKSEKLİK AYARI 

Ayar profili ile montaj yerinden kaynaklanabilecek ölçü farklılıkları ve yüzey bozuklukları giderilebilir yükseklik ayarları yapılabilir

Neden Biz ?
 • !
  Ücretsiz Keşif

  Bir telefonunuz ile hiç bir bedel talep etmeden, uygulama yapılacak alanınızı inceliyoruz, ihtiyaçlarınız ve önerileriniz doğrultusunda size en uygun camlama modelini belirleyip, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.

 • !
  Garantili Üretim

  Yapıldığı anda güzel görünen değil yıllarca sorunsuz ürünler sunmak amacıyla, uluslararası spesifikasyonlar çerçevesinde üretilmiş, yüksek kaliteli ürünler ile garanti kapsamında hizmet sunuyoruz.

 • !
  Satış Sonrası Destek

  Tüketicilerin en büyük sorunu almış oldukları hizmet sonrası muhattap bulamamak olmaktadır. Bizler Ege Cam Balkon ekibi olarak asıl dosların satış sonrası hizmet menuniyeti ile kazanıldığına inanıyor. Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile sorunsuz bir kullanım süreci yaşamanız için çabalıyoruz.

Blog
Son Haberler

Özyıldız Yapıda sizleri tüm hizmetleri hakkında ve aklınızda kalan soru işaretlerini gidermeye çalışmakta. Bizi takipde kalın...