SECİMSENİN MEDYA AJANSI

Mobil Uygulamalar

iOS ve Android platformlar için mobil uygulama geliştirmenin yanı sıra dijital yayıncılık üzerine de çalışmalar yapan e-Revizyon Medya...

uygulama tasarım aşamasından yayınlanma aşamasına kadar alanında uzman bir ekip ile her zaman yanınızda.

UI & UX Tasarımı

Kullanıcı dostu ve güncel tasarım trendlerine uyumlu mobil uygulamalar için titizlikle tasarlanmış arayüzler: Wireframe, MockUp uyarlamaları ile tasarım yeteneğimizi markanızla buluşturuyoruz.

Web Geliştirmeleri ve Entegrasyonlar

Projenizin gereksinim duyduğu anahtar çözümler: Mobil Uygulamalarınızı değişik mecra ve kullanım alanlarına bakılırsa özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

Uygulama Geliştirme

Uzmanları tarafınca geliştirilmiş native mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve malumat birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

Kullanıcı ve Kalite Testleri

Kullanıcı senaryolarını takip eden nitelik test sistemi: Mobil uygulamanızı, kullanıcıları memnun eden istikrarlı ve çevik bir yapı kurgulamak için uzmanlıkla geliştirilmiş kontrol süreçlerinden geçiriyoruz Markanızı dijitale taşıyan, işinizi büyüten ve kullanıcılarınızı memnun eden mobil uygulamalar geliştiriyoruz

Proje Başlangıcı ve Tekliflendirme

Talepleriniz doğrultusunda bir ön emek harcama yaparak sizlerle bir toplantı organize ediyoruz. Toplantıda ihtiyacınız olan şeyleri derinlemesine çözümleme ederek bir ihtiyaç sıralaması hazırlıyoruz. Gereksinim listesinin onaylarını alarak, hizmet teklifi ve proje kapsam çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz.

Proje teslim tarihi, süreç ve bütçe mevzularında anlaştıktan sonrasında proje idare periyodunu geliştirme ekibimize devrediyoruz

Uygulama Geliştirme ve Raporlama

Seçim Senin dijital dönüşümün merkezinde bir teknoloji ajansı olarak, Agile süreçleri projelerine entegre etmektedir. Agile süreç idare sistemlerinden Scrum yöntemini kullanarak projenizi iki haftalık periyotlara ayırıyor ve her periyot nihayetinde çıkan ürün ve neticeleri tarafınıza raporluyoruz. Bu sistemle süreç takibini rahatlıkla yapabiliyor ve geliştirme aşamasına dahil oluyorsunuz. Sizden gelen geri bildirimlerle geliştirmenin her aşamasında nitelik test testlerini tekrarlıyor; kullanıcı testlerine geçmeden ilkin ürünü hazır hale getiriyoruz.

Yayına Alma ve Sonrası Geliştirme ve kontrol süreçleri başarıyla tamamlandıktan sonrasında uygulamanızın marketlere yüklenme işlemleri gerçekleştiriliyor. Uygulamalar yayınlandıktan sonrasında çıkabilecek sorunlara karşı 30 günlük güvence sürecinizi başlatıyoruz. Garanti dönemi bittikten sonrasında yardımcı anlaşması yaparak uygulamanızın sürdürülebilirliğini desteklemeye devam ediyoruz. Destek kapsamında ayda minimum bir güncelleme yapıyor ve uygulamanın sorunsuz işleyişini güvence dibine alıyoruz.