SECİMSENİN MEDYA AJANSI

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram.

Facebook’ta, Twitter’da, FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor.

Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medyada dile getiriyor.
e-Revizyon, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. e-Revizyon, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonları da kullanarak hayata geçirmektedir.

Sosyal medya yönetimi günümüzde markalar ve bireyler için fazlaca önemlidir. Sizin için toplumsal medya hesaplarınızı en doğru biçimde yönetiriz. Potansiyel müşterilerinizin artmasını sağlarız.

İşinin uzmanı e-Revizyon ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Sosyal Medya Kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın pozitif algısını korumak için çalışmalarını yoğun biçimde sürdürür. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası online performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.


Hesabınız tam anlamıyla hazır değilse reklam çıkmayın, paranızı boşa harcamayın.
Hesabınızı açar açmaz reklam vermeye başlamak yanlış izlenen bir yoldur bu sizi potansiyel müşteriye yaklaşmaktan çok uzaklaştırır. Profilinizi eksiksiz bir şekilde hazırlayıp, paylaşım sayınız ve düzeninizi oturtup, markanızı ispatladıktan sonra reklam çıkmaya başlamak en doğru yoldur.
Sizde profesyonel destek almak için bizi takip edip iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın, Bir Adım Önde Olun

Seçim Senin ailesi olarak toplumsal medya yönetimi hizmetimiz ile hesaplarınızı bütün toplumsal medya platformlarında yönetiyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Sosyal medya içeriklerinizi marka kimliğinizi yansıtacak halde planlıyor, görsel ve metin ahenkli içerikler ile hedef kitlenizin dikkatini çekiyoruz. Sosyal medya reklamlarımız ile hem toplumsal medya hesaplarınızın bununla birlikte internet sitenizin trafiğini artırıyoruz. Detaylı raporlama ve çözümleme sistemlerimiz ile, naturel takipçi sayısının artırılması üstünde çalışıyor, tertipli ve ayrıntılı raporlama ile sizi merakta bırakmıyoruz. Siz de toplumsal medya ajansı ile bir adım öne geçebilirsiniz!


Seçim Senin sizi gerçek hedef kitlenizle buluşturur! Sosyal Medya Stratejilerinizi detaylı analizlerin ardından belirler, sosyal medya hesap yönetiminizi kitlenizle sizi bütünleştirecek şekilde yönetir, yaratıcı kampanya ve aplikasyonlarla markanızı zirveye taşır.